Directory

Senarai Kaunter Utama     No Telefon
Informasi     +603 5544 3851
Pendaftaran     +603 5544 3833
Bayaran     +603 5544 3541
Diabetik / Hipertensi     +603 5544 3824
Sickbay     +603 5544 3853
Bilik Rawatan     +603 5544 3832
X-Ray     +603 5544 3845
Makmal     +603 5544 3834
Farmasi     +603 5544 3627
Klinik Panel     +603 5544 3815
 
NAMA JAWATAN EMEL NO TELEFON
UNIT PENTADBIRAN
Dr Shairul'azam Bin Sahar  Pengarah shair393@uitm.edu.my +603 5544 3632
Nurul Fatin Binti Kamarul Bahrin Kerani (N19) nurulfatinbahrin@uitm.edu.my +603 5544 3630
Norhanisah Binti Sadiman Kerani (N19) hanisahsadiman@uitm.edu.my +603 5544 3630
Siti Noorlaila Binti Sahdan Kerani (N19) lailasahdan@uitm.edu.my +603 5544 3630
Saifulnazran Bin Muhamad Pembantu Operasi (N11) saifulnazran@uitm.edu.my +603 5544 3630
Talian Faks     +603 5544 3634
 
UNIT PENGURUSAN KLINIK PANEL UNIVERSITI
Ekhwan Shafiq Bin Abdul Khalik Pegawai Eksekutif Kanan (N32) ekhwan@uitm.edu.my +603 5544 3815
Zarimah Binti Haji Abdul Razak Kerani Tertinggi (N26) zarim883@uitm.edu.my +603 5544 3616
Norhidayah Binti Mohd Tholal Kerani Kanan (N22) norhidayah232@uitm.edu.my +603 5544 3849
 
UNIT PERUBATAN
Dr Dzulkifli Bin Sahlan Pegawai Perubatan (UD54) / Ketua Unit dr_dzulki@uitm.edu.my +603 5544 3822
Dr Siti Noor Hafifah Binti Abu Bakar Pegawai Perubatan (UD54) hafifah926@uitm.edu.my +603 5544 3829
Dr Amal Farah Binti Abidin Pegawai Perubatan (UD54) amalfarah@uitm.edu.my +603 5544 3628
Dr Norhazlina Binti Hashim Pegawai Perubatan (UD54) dr_hazlina@uitm.edu.my +603 5544 3825
Dr Normala Binti Tahar @ Yusoff Pegawai Perubatan (UD54) normalatahar@uitm.edu.my +603 5544 3836
Dr Nurafizah Binti Ahmad Pegawai Perubatan (UD52) nurafizah@uitm.edu.my +603 5544 3626
Dr Farriruddin Bin Rustam Pegawai Perubatan (UD52)  farirruddin@uitm.edu.my +603 5544 3836
Haming Sumpa @ Rokiah Ketua Jururawat (U36) rokia900@uitm.edu.my +603 5544 3850
Maznah Binti Abdul Jalil Ketua Jururawat (U32)  maznah2818@uitm.edu.my +603 5544 3053
Afidah Binti Ibrahim Jururawat (U32) afidah0675@uitm.edu.my +603 5544 3853
Nur Deilla Binti Razali Jururawat (U32) deilla@uitm.edu.my +603 5544 3853
Noorhaslinda Binti Snain Jururawat (U32) haslindasnain@uitm.edu.my +603 5544 3853
Siti Farida Binti Soimin Jururawat (U32) sitifarida3056@uitm.edu.my +603 5544 3853
Masrina Binti Mokri Jururawat (U32)  masrina1728@uitm.edu.my +603 5544 3853
Pauzi Bin Ibrahim Penolong Pegawai Perubatan Kanan (U32) pauzi_i@uitm.edu.my +603 5544 3827
Mohd Faud Bin Yusof Penolong Pegawai Perubatan Kanan (U32) mohdfaud@uitm.edu.my +603 5544 3853
Nik Aima Binti Mohd Nor Jururawat (U29) nikaima@uitm.edu.my +603 5544 3853
Noor Fadzilah Binti Kamarudin Jururawat (U29)  noorfadzilah8458@uitm.edu.my +603 5544 3853
Nurul Hakimah Binti Mohamed Jururawat (U29)  nhakimah@uitm.edu.my +603 5544 3853
Norsuraya Binti Hassan Jururawat (U29)  surayahassan@uitm.edu.my +603 5544 3853
Nor Faezah Binti Yusof Jururawat (U29)  faezah86@uitm.edu.my +603 5544 3853
Muhammad Farhan Bin Mohamed Hussin Penolong Pegawai Perubatan (U29) farhan28@uitm.edu.my +603 5544 3827
Ahmad Nur Ihsan Bin Ishak Penolong Pegawai Perubatan (U29) ihsan2157@uitm.edu.my +603 5544 3827
Muhammad Rafiq Bin Jumal Penolong Pegawai Perubatan (U29)  rafiqjumal@uitm.edu.my +603 5544 3827
Muhammad Fadrulhizam Bin Mazlan Penolong Pegawai Perubatan (U29) fadrulhizam@uitm.edu.my +603 5544 3827
Nurhafizah Binti Halimi Jururawat Masyarakat (U19) hafiza_halimi@uitm.edu.my +603 5544 3833
Siti Zelaha Binti Meran Jururawat Masyarakat (U19)  siti_zelaha@uitm.edu.my +603 5544 3833
Suzana Binti Mohamed Talhah Jururawat Masyarakat (U19)  suzana3286@uitm.edu.my +603 5544 3833
Mohd Hairuddin Bin Ismail Pemandu Kanan (H14) hairuddin@uitm.edu.my +603 5544 3859
Ruzanna Binti Mohd Hasan Pembantu Perawatan Kesihatan (U11) ruzanna@uitm.edu.my +603 5544 3833
Haslinda Binti Kasmin Pembantu Perawatan Kesihatan (U11) lindakasmin@uitm.edu.my +603 5544 3833
Azli Bin Abdul Karim Pemandu (H11) azlikarim@uitm.edu.my +603 5544 3859
Mohd Nur Hidayat Bin Matjus Pemandu (H11)  mnhidayat7725@uitm.edu.my +603 5544 3859
Mohd Norizaltuliduwan Bin Hasan Pemandu (H11)  norizaltuliduwan@uitm.edu.my +603 5544 3859
Anuar Bin Jamil Pemandu (H11)  anuar7659@uitm.edu.my +603 5544 3859
Mohd Yusoff Bin Abd Ghani Pembantu Operasi (N11) mohdy358@uitm.edu.my +603 5544 3833
 
UNIT FARMASI
Dr Hasanah Binti Bahar Pegawai Perubatan (UD54) / Ketua Unit hasanah@uitm.edu.my +603 5544 3847
Nor Rulhuda Binti Hamzah Pegawai Farmasi (UF44) norrulhudahamzah@uitm.edu.my +603 5544 3844
Nor Azlina Binti Nawawi Penolong Pegawai Farmasi Kanan (U32) norazlina154@uitm.edu.my +603 5544 3627
Nor Hasimah Binti Jelani Penolong Pegawai Farmasi Kanan (U32) norhasimah658@uitm.edu.my +603 5544 3627
Siti Rasyidah Binti Abdul Jalal Penolong Pegawai Farmasi (U32) rasyidah@uitm.edu.my +603 5544 3627
Faizah Binti Mohamed Rausti Penolong Pegawai Farmasi (U29) faiza8582@uitm.edu.my +603 5544 3627
Jumali Bin Md Sharif Penyelenggara Stor Kanan (N22) jumali718@uitm.edu.my +603 5544 3821
Mohd Fitri Bin Mehat @ Min Haj Pembantu Operasi (N11) mfitri449@uitm.edu.my +603 5544 3627
 
UNIT DIAGNOSTIK 
Dr Nik Kamaruddin Bin Nik Nor Pegawai Perubatan (UD54) / Ketua Unit kamar524@uitm.edu.my +603 5544 3826
Norziyana Binti Ibrahim Juruteknologi Makmal Perubatan Kanan (U32) norziyana@uitm.edu.my +603 5544 3837
Nurul Huda Binti Abdullah Suhaimi Juruteknologi Makmal Perubatan Kanan (U32) nurul171@uitm.edu.my +603 5544 3834
Khairina Binti Hj Ab Jabar Juru X-Ray (U32) khairina@uitm.edu.my +603 5544 3845
Mohamad Nur Hakimi Bin Zulkifly Juru X-Ray (U29) nurhakimi5912@uitm.edu.my +603 5544 3845
Mohd Anuar Bin Eshak Juruteknologi Makmal Perubatan (U29) anuar5925@uitm.edu.my +603 5544 3834
Ummu Nabilah Binti Mat Shah Juruteknologi Makmal Perubatan (U29) ummu_nabilah@uitm.edu.my +603 5544 3834
Siti Nurasyiqin Binti Zulkefli Juruteknologi Makmal Perubatan (U29)  asyiqinzlkefli@uitm.edu.my +603 5544 3834
Asha Nabila Binti Ahmad Rozi Juruteknologi Makmal Perubatan (U29)  ashanabila@uitm.edu.my +603 5544 3834
       
UNIT KESIHATAN AWAM
Dr Nurfazlinda Binti Md Shah Pakar Perubatan Kesihatan Awam (UD56) / Ketua Unit nurfa898@uitm.edu.my +603 5544 3823
Siti Khadijah Binti Hasbullah Ketua Jururawat (U32) sitikhadijah@uitm.edu.my +603 5544 3854
Mohd Saifullah Bin Mohamad Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran saifullah@uitm.edu.my +603 5544 3835
El Leza Fatehah Mohd Azam Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran el_leza@uitm.edu.my +603 5544 3830 
Muhammad Zahiruddin Bin Zaki Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran zahiruddinzaki@uitm.edu.my  +603 5544 3858
Iqbal Nur Bin Zamzuri Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran iqbalnur@uitm.edu.my  +603 5544 3858
       
UNIT PERGIGIAN
Dr Azarifa Binti Abdullah Pegawai Pergigian (UG54) / Ketua Unit azarifa@uitm.edu.my +603 5544 3540
Dr Marini Binti Ismail (Cuti Belajar) Pegawai Pergigian (UG54) marini_ismail@uitm.edu.my +603 5544 3839
Dr Nursyuhada Binti Aris Pegawai Pergigian (UG41)  syuhadaaris@uitm.edu.my +603 5544 3839 
Dr Nur Aqila Binti Mustafah Pegawai Pergigian (UG41)  aqilamustafah@uitm.edu.my +603 5544 3839 
 Dr Lysandra Phoo Li-Shan Pegawai Pergigian (UG41)  lysandra@uitm.edu.my +603 5544 3839 
 Dr Nur Hafizah Binti Nor Wira Pegawai Pergigian (UG41)  hafizahnorwira@uitm.edu.my +603 5544 3839 
Ana Farhana Binti Md Aris Juruterapi Pergigian (U32) anafarhana@uitm.edu.my +603 5544 3848
Norhaiza Binti Bakarudin Juruterapi Pergigian (U32) norhaiza0557@uitm.edu.my +603 5544 3848
Nurul Ain Binti Ibrahim Juruterapi Pergigian (U29) ainibrahim93@uitm.edu.my +603 5544 3848
Siti Nurasyikin Binti Ahmad Pembantu Pembedahan Pergigian Kanan (U26) syikin4413@uitm.edu.my +603 5544 3841
Norisah Binti Hamat Pembantu Pembedahan Pergigian Kanan (U24) norisa@uitm.edu.my +603 5544 3841
Ros Haslina Binti Kamaruddin Pembantu Pembedahan Pergigian Kanan (U24) ros982@uitm.edu.my +603 5544 3840
Nurul Atiqah Binti Kamarulzaman Pembantu Pembedahan Pergigian Kanan (U24) atiqah14@uitm.edu.my +603 5544 3848
Sharikamilah Binti Basir Pembantu Pembedahan Pergigian (U19) sharikamilah@uitm.edu.my +603 5544 3842
Nor Diana Binti Md Noh Pembantu Perawatan Kesihatan (U11) nor_diana@uitm.edu.my +603 5544 3848
Nisa Aqilah Binti Redzuan Pembantu Operasi (N11) nisaredzuan@uitm.edu.my +603 5544 3848
       
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
Mohd Fazreen Bin Zakaria Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29) fazreen90@uitm.edu.my +603 5544 3855 
Mohamad Hafiz Suhaimi Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)  hafiz.suhami@uitm.edu.my +603 5544 3856
 

Contact Us

Pusat Kesihatan
Universiti Teknologi MARA (UiTM)
40450 Shah Alam, Selangor Darul Ehsan
Malaysia

pusatkesihatan@uitm.edu.my

Tel: +603 5544 3630/3631/3833/2999
Fax: +603 5544 3634