Staff Directory

NAMA JAWATAN EMEL NO TELEFON
UNIT PENTADBIRAN
Dr Zaiton Binti Nasir Pengarah (VK7) zai@uitm.edu.my +603 5544 3631
Haszlina Binti Bujang Pegawai Eksekutif Kanan (N32) ashriena@uitm.edu.my +603 5544 3846
Hafizah Binti Mohamed Setiausaha Pejabat (N29) hafizah@uitm.edu.my +603 5544 3631
Lizawati Binti Zainal Abidin Kerani (N19) lizaw975@uitm.edu.my +603 5544 3630
Nurul Fatin Binti Kamarul Bahrin Kerani (N19) nurulfatinbahrin@uitm.edu.my +603 5544 3630
Saifulnazran Bin Muhamad Pembantu Operasi (N11) saifulnazran@uitm.edu.my +603 5544 3630
Talian Faks     +603 5544 3634
 
UNIT PERUBATAN
Dr Dzulkifli Bin Sahlan Pegawai Perubatan (UD54) / Ketua Unit dr_dzulki@uitm.edu.my +603 5521 1270
Dr Siti Noor Hafifah Binti Abu Bakar Pegawai Perubatan (UD54) hafifah926@uitm.edu.my +603 5544 1497
Dr Amal Farah Binti Abidin Pegawai Perubatan (UD54) amalfarah@uitm.edu.my +603 5544 3628
Dr Norhazlina Binti Hashim Pegawai Perubatan (UD54) dr_hazlina@uitm.edu.my +603 5544 3628
Dr Normala Binti Tahar @ Yusoff Pegawai Perubatan (UD54) normalatahar@uitm.edu.my +603 5544 1498
Dr Nurafizah Binti Ahmad Pegawai Perubatan (UD47) nurafizah@uitm.edu.my +603 5544 3626
Dr Farriruddin Bin Rustam Pegawai Perubatan (UD47)  farirruddin@uitm.edu.my +603 5544 3836
Haming Sumpa @ Rokiah Ketua Jururawat (U36) rokia900@uitm.edu.my +603 5521 1496
Siti Khadijah Binti Hasbullah Ketua Jururawat (U32) sitikhadijah@uitm.edu.my +603 5544 3982
Afidah Binti Ibrahim Jururawat (U32) afidah0675@uitm.edu.my +603 5544 1652
Noorhaslinda Binti Snain Jururawat (U32) haslindasnain@uitm.edu.my +603 5544 1652
Pauzi Bin Ibrahim Penolong Pegawai Perubatan Kanan (U32) pauzi_i@uitm.edu.my +603 5544 3827
Mohd Faud Bin Yusof Penolong Pegawai Perubatan Kanan (U32) mohdfaud@uitm.edu.my +603 5521 1652
Nur Deilla Binti Razali Jururawat (U29) deilla@uitm.edu.my +603 5544 1652
Nik Aima Binti Mohd Nor Jururawat (U29) nikaima@uitm.edu.my +603 5544 1652
Noor Fadzilah Binti Kamarudin Jururawat (U29)  noorfadzilah8458@uitm.edu.my +603 5544 1652
Maznah Binti Abdul Jalil Jururawat (U29)  maznah2818@uitm.edu.my +603 5521 1652
Masrina Binti Mokri Jururawat (U29)  masrina1728@uitm.edu.my +603 5521 1652
Siti Farida Binti Soimin Jururawat (U29) sitifarida3056@uitm.edu.my +603 5521 1652
Nurul Hakimah Binti Mohamed Jururawat (U29)  nhakimah@uitm.edu.my +603 5521 1652
Norsuraya Binti Hassan Jururawat (U29)  surayahassan@uitm.edu.my +603 5521 1652
Nor Faezah Binti Yusof Jururawat (U29)  faezah86@uitm.edu.my +603 5521 1652
Muhammad Farhan Bin Mohamed Hussin Penolong Pegawai Perubatan (U29) farhan28@uitm.edu.my +603 5544 3827
Mohd Afnan Shakil Bin Mamat@Mohd Penolong Pegawai Perubatan (U29)  afnan1640@uitm.edu.my +603 5544 3827
Ahmad Nur Ihsan Bin Ishak Penolong Pegawai Perubatan (U29) ihsan2157@uitm.edu.my +603 5544 3827
Nurazreen Binti Amil Jururawat Masyarakat (U24) nurazreen@uitm.edu.my +603 5544 3833
Nurhafizah Binti Halimi Jururawat Masyarakat (U19) hafiza_halimi@uitm.edu.my +603 5544 3833
Siti Zelaha Binti Meran Jururawat Masyarakat (U19)  siti_zelaha@uitm.edu.my +603 5544 3833
Suzana Binti Mohamed Talhah Jururawat Masyarakat (U19)  suzana3286@uitm.edu.my +603 5544 3833
Mohd Hairuddin Bin Ismail Pemandu Kanan (H14) hairuddin@uitm.edu.my +603 5521 1271
Nor Hasmaniza Binti Hasnan Pembantu Perawatan Kesihatan (U11) norhas301@uitm.edu.my +603 5544 3833
Ruzanna Binti Mohd Hasan Pembantu Perawatan Kesihatan (U11) ruzanna@uitm.edu.my +603 5544 3833
Haslinda Binti Kasmin Pembantu Perawatan Kesihatan (U11) lindakasmin@uitm.edu.my +603 5544 3833
Azli Bin Abdul Karim Pemandu (H11) azlikarim@uitm.edu.my +603 5521 1271
Mohd Nur Hidayat Bin Matjus Pemandu (H11)  mnhidayat7725@uitm.edu.my +603 5521 1271
Mohd Norizaltuliduwan Bin Hasan Pemandu (H11)  norizaltuliduwan@uitm.edu.my +603 5521 1271
Anuar Bin Jamil Pemandu (H11)  anuar7659@uitm.edu.my +603 5521 1271
Mohd Yusoff Bin Abd Ghani Pembantu Operasi (N11) mohdy358@uitm.edu.my +603 5544 3833
 
UNIT FARMASI
Dr Hasanah Binti Bahar Pegawai Perubatan (UD54) / Ketua Unit hasanah@uitm.edu.my +603 5544 3847
Nor Rulhuda Binti Hamzah Pegawai Farmasi (UF41) norrulhudahamzah@uitm.edu.my +603 5543 8507
Nor Azlina Binti Nawawi Penolong Pegawai Farmasi Kanan (U32) norazlina154@uitm.edu.my +603 5544 3627
Nor Hasimah Binti Jelani Penolong Pegawai Farmasi Kanan (U32) norhasimah658@uitm.edu.my +603 5544 3627
Mohd Khairul Azmi Bin Razali Penolong Pegawai Farmasi (U29) mohdk506@uitm.edu.my +603 5544 3627
Siti Rasyidah Binti Abdul Jalal Penolong Pegawai Farmasi (U29) rasyidah@uitm.edu.my +603 5544 3627
Faizah Binti Mohamed Rausti Penolong Pegawai Farmasi (U29) faiza8582@uitm.edu.my +603 5544 3627
Jumali Bin Md Sharif Penyelenggara Stor Kanan (N22) jumali718@uitm.edu.my +603 5544 3821
Mohd Fitri Bin Mehat @ Min Haj Pembantu Operasi (N11) mfitri449@uitm.edu.my +603 5544 3627
 
UNIT DIAGNOSTIK 
Dr Shairul'Azam Bin Sahar  Pegawai Perubatan (UD54) / Ketua Unit shair393@uitm.edu.my +603 5544 3629
Norziyana Binti Ibrahim Juruteknologi Makmal Perubatan Kanan (U32) norziyana@uitm.edu.my +603 5544 3837
Nurul Huda Binti Abdullah Suhaimi Juruteknologi Makmal Perubatan Kanan (U32) nurul171@uitm.edu.my +603 5544 3834
Khairina Binti Hj Ab Jabar Juru X-Ray (U32) khairina@uitm.edu.my +603 5544 3845
Mohamad Nur Hakimi Bin Zulkifly Juru X-Ray (U29) nurhakimi5912@uitm.edu.my +603 5544 3845
Mohd Anuar Bin Eshak Juruteknologi Makmal Perubatan (U29) anuar5925@uitm.edu.my +603 5544 3834
Nor Hazirah Ismail Juruteknologi Makmal Perubatan (U29) nor_hazirah@uitm.edu.my +603 5544 3834
Nurul Hanini Mohd Juruteknologi Makmal Perubatan (U29) nurul_hanini@uitm.edu.my +603 5544 3834
Ummu Nabilah Mat Shah Juruteknologi Makmal Perubatan (U29) ummu_nabilah@uitm.edu.my +603 5544 3834
       
UNIT KESIHATAN AWAM
Dr Nurfazlinda Binti Md Shah Pegawai Perubatan (UD54) / Ketua Unit nurfa898@uitm.edu.my +603 5544 3823
Fadhliana Binti Baharin Ketua Jururawat (U32) fadhliana@uitm.edu.my +603 5544 3831
Mohd Saifullah Bin Mohamad Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran saifullah@uitm.edu.my +603 5544 3835
El Leza Fatehah Mohd Azam Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran el_leza@uitm.edu.my +603 5544 3835 
Muhammad Zahiruddin Bin Zakri Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran zahiruddinzaki@uitm.edu.my  +603 5544 3835
       
UNIT KESIHATAN MULUT
Dr Azarifa Binti Abdullah Pegawai Pergigian (UG52) / Ketua Unit azarifa@uitm.edu.my +603 5544 3540
Dr Marini Binti Ismail Pegawai Pergigian (UG52) marini_ismail@uitm.edu.my +603 5544 3839
Dr Nurul Fatha Binti Halimi Pegawai Pergigian (UG44) nurulfatha2733@uitm.edu.my +603 5544 3839
Dr Nursyuhada Binti Aris Pegawai Pergigian (UG41)  syuhadaaris@uitm.edu.my +603 5544 3839 
Ana Farhana Binti Md Aris Juruterapi Pergigian (U29) anafarhana@uitm.edu.my +603 5544 3848
Norhaiza Binti Bakarudin Juruterapi Pergigian (U29) norhaiza0557@uitm.edu.my +603 5544 3848
Nurul Ain Binti Ibrahim Juruterapi Pergigian (U29) ainibrahim93@uitm.edu.my +603 5544 3848
Norisah Binti Hamat Pembantu Pembedahan Pergigian Kanan (U24) norisa@uitm.edu.my +603 5544 3841
Ros Haslina Binti Kamaruddin Pembantu Pembedahan Pergigian Kanan (U24) ros982@uitm.edu.my +603 5544 3840
Mohd Razis Kaswati Kerani Kanan (N22) mrazis179@uitm.edu.my +603 5544 3541
Nurul Atiqah Binti Kamarulzaman Pembantu Pembedahan Pergigian (U19) atiqah14@uitm.edu.my +603 5544 3848
Sharikamilah Binti Basir Pembantu Pembedahan Pergigian (U19) sharikamilah@uitm.edu.my +603 5544 3848
Nor Diana Binti Md Noh Pembantu Perawatan Kesihatan (U11) nor_diana@uitm.edu.my +603 5544 3848
       
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
Mohd Fazreen Bin Zakaria Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29) fazreen90@uitm.edu.my +603 5521 1554 
Mohamad Hafiz Suhaimi Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)  hafiz.suhami@uitm.edu.my +603 5521 1556
 
UNIT PENGURUSAN KLINIK PANEL UNIVERSITI
Dr Nik Kamaruddin Bin Nik Nor Pegawai Perubatan (UD54) / Ketua Unit kamar524@uitm.edu.my +603 5544 3826
Ekhwan Shafiq Bin Abdul Khalik Pegawai Eksekutif (N29) ekhwan@uitm.edu.my +603 5544 3815
Zarimah Binti Haji Abdul Razak Kerani Tertinggi (N26) zarim883@uitm.edu.my +603 5544 3613
Norhidayah Binti Mohd Tholal Kerani Kanan (N22) norhidayah232@uitm.edu.my +603 5544 3616
 
Senarai Kaunter Utama     No Telefon
Informasi     +603 5544 1499
Bilik Gerakan Covid-19     +603 5544 3983 /3984 /3985 /3986
Pendaftaran     +603 5544 3833
Bayaran     +603 5544 3541
Diabetik / Hipertensi     +603 5544 3824
Sickbay     +603 5521 1652
Bilik Rawatan     +603 5544 3832
X-Ray     +603 5544 3845
Makmal     +603 5544 3834
Farmasi     +603 5544 3627
Klinik Panel     +603 5544 3815
 

Contact Us

Pusat Kesihatan
Universiti Teknologi MARA (UiTM)
40450 Shah Alam, Selangor Darul Ehsan
Malaysia

pusatkesihatan@uitm.edu.my

Tel: +603 5544 3630/3631/3833/2999
Fax: +603 5544 3634

     

© COPYRIGHT UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA 2020

Copyright © 2020 Pusat Kesihatan UiTM. All Rights Reserved.

Disclaimer & Copyright | Privacy Statement | ICT Security Policy